Šestým živlem je u nás cookies.

Akční zboží

vaše cena 39 Kč
k odeslání
vaše cena 272 Kč
na objednání
vaše cena 454 Kč
na objednání

Nejprodávánější

vaše cena 448 Kč
k odeslání

Kontakt

Progress mode s.r.o.
nám. ČSA 86
41155, Terezín
tel: +420 704 715 823
info@5zivel.cz

Staňte se 5 živlem, ať už jste v přírodě nebo ve městě.

5 živel

Ať už se rádi pohybujete ve městě, ve vodě, v přírodě nebo třeba oblacích u nás si můžete vybrat z oblečení a vybavení s kterým se stanete 5 elementem této planety.

Široká nabídka oblečení ve Vintage a Military stylu pro pány, dámy ale i vaše ratolesti. K oblečení samozřejmě patří spousty modních doplňku jako jsou, batohy, čepice, brašny, kapsičky, opasky a nášivky.
V neposlední řadě by nemělo chybět ve vaši výbavě něco na přežití a to jak do džungle velkoměsta nebo do té plné stromů, potoků a zvířat.

Děkujeme za vaši přízeň a návštěvu našich stránek, budeme rádi za vaše zprávy a nápady jak zlepšit eshop nebo rozšířit náš sortiment.

Zatím na eshopu intenzivně pracujeme, samozřejmě si můžete již nyní nakupovat vše co vidíte. Spousty zboží je zatím skryto jelikož pracujeme na obrázcích a velikostech. Můžete si ale vybrat v katalogu(níže) a zadat číslo výrobku. Ten si můžete také zakoupit stačí jen případně dopsat velikost.

 

 

Katalog Rothco 2017 Katalog Zima Rothco 2016 Katalog Vintage Rothco Katalog batoh a pouzdro Rothco
Katalog Army a Military pro ženy Rothco Katalog dětského oblečení Military Rothco Katalog kostýmu ve stylu army a military Katalog pro army a military nadšence Rothco