Šestým živlem je u nás cookies.

Nejprodávánější

vaše cena 448 Kč
k odeslání

Kontakt

Progress mode s.r.o.
nám. ČSA 86
41155, Terezín
tel: +420 704 715 823
info@5zivel.cz

Prodejna

 

Naše kamenná prodejna v Litoměřicích 

 


Možnost osobního vyzvednutí na prodejně.
Platby přijímáme v hotovosti i platební kartou.

 

Otevřeno:

Po-Pá - 9:00 - 17:00
So: 9:00 - 12:00

 


Prodejna a eshop: 

Zítkova 784/5(vedle pivovaru Labuť)
41201 Litoměřice

 info@5zivel.cz
+420 704 715 823

 

Naše firma byla založena v roce 2004. Jsme specialisté na prodej moderního, vintage, outdoor a military oblečení a doplňků pro pobyt, vaření a přežití v přírodě a městské džungli.  Už nemusíte chodit do přeplněných obchodů, nakupujte v klidu z pohodlí Vašeho domova v našem eshopu.

Chcete si zboží prohlédnout? Navštivte naši kamennou prodejnu. Od roku 2017 je nově otevřena kamenná prodejna v Litoměřicích, kde je možné si zboží také vyzvednout. Ceny jsou jak v našem krámku tak na eshopu stejné.

V naší prodejně a eshopu Patý Živel, je možné zakoupit nebo objednat vybavení do přírody, oblečení pro volný čas a každodenní použití. Chytré dráty, karabiny, nádobí, příbory od firem NiteIze, Light My Fire, Vapur, Rothco, H.A.D., P.A.C.. Pro pohodlí a bezpečnost na silnicích se o vás postarají značky Wowow, InovaF-lite, atd. V nabídce máme také mnoho dalších zajímavostí, které zatím nemáme na našem eshopu uvedeny jako vařiče Barcook, BioLite, nože, sekery a pilky švédské kvality od značky Bahco. 

V případě, že máte nějaké otázky, sháníte jiné zboží nebo potřebujete poradit, obraťte se na nás prostřednictvím on-line chatu, který naleznete v dolním pravém rohu našich stránek nebo využijte některý z níže uvedených kontaktů.

 

survival prodejna 5 živel Litoměřice outdoor prodejna 5 Živel Litoměřice survival a outdoor prodejna 5 Živel Litoměřice prodejna karabin a praracordu Pátý Živel Litoměřice
  specializovaná prodejna na přežití 5 Živel v Litoměřicích