Šestým živlem je u nás cookies.

Akční zboží

Nejprodávánější

vaše cena 448 Kč
k odeslání

Kontakt

Progress mode s.r.o.
nám. ČSA 86
41155, Terezín
tel: +420 704 715 823
info@5zivel.cz

Vše o nákupu » Platba přes PayPal
Platba přes PayPal

 

Chcete zaplatit kartou online a neznáte platební bránu PayPal?

 

Platební brána PayPal je online rozhraní pro zasílání a přijímání financí za objednané zboží nebo mezi dvěma osobami mající tento účet. V případě že nestojíte o to se někde registrovat, je možnost zaplatit pouze pomocí vaši platební nebo debetní karty, stejně jako u běžných online platebních bran. Tato brána je zatím pouze v anglickém jazyce, proto zde přinášíme podrobný návod pro ti kteří neumí anglicky nebo zatím neplatili online.

 

Jak tedy zaplatit v našem eshopu online kartou?

 

Pokud jste již vybrali a máte zboží připravené v nákupním košíku, provedli jste výběr dopravy a zvolili platbu přes PayPal. Stiskem odeslat objednávku se vám otevře okno s možností přihlášení do PayPal účtu. 
Teď je na vašem rozhodnutí, zda se zdarma registrujete, a budete mít přehledný nástroj, kde můžete sledovat vaše platby z různých eshopů, posílat peníze na jiné účty a to i v zahraničí nebo si nechat zasílát peníze na váš účet.

Pokud ano musíte projít cyklem kde vyplníte vaše údaje a provedete registraci. Většina vašich dotazů je, ale právě na jednorázové provedení platby. Takže se tomuto kroku budeme věnovat více. Nicméně postup je v podstatě podobný.

Zpět k instrukcím. V otevřeném okně tedy vyberete ve spodní části nápis „Pay with Debit or Credit Card“ tedy česky to je zaplatit kreditní nebo platební kartou. Tak můžete provést platbu anižby jste se registroval/a.

Následně budete přesměrován/a přímo na zabezpečenou stránku, kde zadáte téměř totožné údaje jako v každé jiné platební bráně.

Card nubmer (číslo karty), Expires (datum platnosti karty), CSC (3 nebo 4 místný bezpečnostní kod ze zádní části karty), First name (křestní jméno na kartě), Last name (přijmení na kartě). Další řádky jsou vaše adresa (Billing address).
Poslední je vaše telefoní číslo (mobile phone) a emailová adresa (email adress).
A uplně poslední krok je souhlas se zpracováním vašich údaju. To pouze zaškrtnete a odešlete platbu.

Poté budete zpět vráceni na naše stránky eshopu.

 

Již jsem chtěl uhradit, ale platbu jsme zrušil dříve něž jsem objevil tento návod.

 

Pokud jste již platbu zrušili, není nic ztraceno. Platba se dá zaplatit i když jste zavřeli okno prohlížeče. Není tedy pracně vyplňovat a vytvářet duplicitní objednávku.

Stačí se přihlásit na váš účet, tedy pokud jste udělali registraci na náš eshop. V přehledech uvidíte seznam objednávek a ikonu pro opětovné zaplacení přes PayPal.


Jestli že jste vytvořil/a objednávku bez registrace, nezoufejte. Na váš email vám rádi zašleme co nejdříve ( v pracovní době) odkaz pro opětovné zaplacení přes bránu PayPal.